PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371804}

Cztery minuty

Vier Minuten
7,3 1 186
ocen
7,3 10 1 1186
Cztery minuty
powrót do forum filmu Cztery minuty

8/10

ocenił(a) film na 8

Film ambitny, dla ludzi szukających czegoś więcej niż typowej rozrywki zmysłowej. Ten film dotyka duszy. Ukazuje we wspaniały sposób, że miłość to coś więcej niż doznania cielesne. Niezwykle pokazane w tym filmie jest wyrażanie miłości przez muzykę. Gorąco polecam.

medardo

[SPOILEEEER] Moim zdaniem przeciwnie, ten film sugestywnie pokazuje np. tę homoseksualną miłość w retrospekcji z silnym akcentem namiętności cielesnej. Poza tym ciąża "kobiety ekstremalnej"... moim zdaniem główna bohaterka z powodu swojej strasznie toksycznej osobowości również potrzebowała przez tę cielesność zaspokoić jakieś przeciętne potrzeby w nieprzeciętności swoich zachowań.
To jest przede wszystkim cielesność, ale wynikająca z głębszych przesłanek po prostu jak dla mnie.
A muzyka jest zniewalająca i to rzeczywiście taki drugi środek do ukazywania i ujścia uczuć.

ocenił(a) film na 10
medardo

Ja też Polecam! Genialny film. Oglądałam go już jakiś czas temu a cały czas o nim pamiętam:) Super muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones