PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 369
ocen
6,6 10 1 103369
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

4/10

użytkownik usunięty

Tania tandeta. W każdym, podobnym filmie wszystko jest to samo. Te same sztuczki, efekty. Jednym słowem - nuda i poniżej oczekiwań. Owszem, film może wydawać się ciekawy i trzymający w napięciu gdy ogląda się (z tej kategorii) film po raz pierwszy. Po raz enty oglądania, rozrywka ta, zamienia się w nudę. Uwielbiam filmy sensacyjne, ale dobrym przykładem jest np. "Transpotrer", "Romeo musi umrzeć" lub "Od kolebki aż po grób", a nie to. Nic nie mam do tego filmu, uwielbiam tego aktora, ale poprostu wynudził mnie z deczka ;P.

ocenił(a) film na 8

Tani użytkowniku jeśli zaliczasz ten film oraz Transporter do filmów sensacyjnych to naprawdę masz małą wiedzę o filmach ot co! reszty wypowiedzi nie będę komentować :/

Tak to jest jak oglądasz dzięsiątki razy jeden film oglądfasz i nic nie jestr w stanie Cię zaskoczyć

po części się zgadzam, film był ciekawy, fajny, ale gdy widziałem efekty specjalne to normalnie traciłem wiarę w niego....a czy model ultra uniwersalnego i super niezniszczalnego bohatera który potrafi w pojedynkę rozwalić pół mafi ( tak, tak, gangsterzy są strasznie tępi, nie potrafią strzelać, zabijać, tylko małe dzieci porywają) pod tym względem to totalna klapa

ocenił(a) film na 8
nobody_

heh on w tym filmie osobiście rozwalił max 20 osób nie wiem co za film oglądałeś :P

a mafia a gang to dwa różne pojęcia :P

ocenił(a) film na 6

jak dla mnie film rewelka, powiedz o jakie filmy ci chodzi mówiąc ``z tej kategorii``? chętnie obejrzę ponieważ od czasów xXx powiewa mi nuda w tej tematyce :)

użytkownik usunięty
orbita1

Ja gdy zabierałam się za oglądanie tego fimu nie spodziewałam się niczego ambitnego czy traktującego o problemach świata. Liczyłam wyłącznie na sporą dawkę zwyczajnej rozrywki i gołą klatkę Vina Desela. Nie zawiodłam się, mało tego, film bardzo mi się spodobał- świetnie odpręża, a poza tym jest bardzo dobrze zrobiony. nO i jest w nim muzyka jaką kocham więć trudno oceniać mi ten film. Jest już jednym z moich ulubionych filmów i daję mu10/10 w swojej kategori oczywiście.

użytkownik usunięty

Dobrze, mogę iść na kompromis, nie dziwię się, że wielu osobom ten film się spodobał, bo to bardzo prawdopodobne... ;). Mi też podoba się wiele filmów, które tak naprawdę są dnem co do światowego kina... No ale ten film aż takim dnem nie jest ;).

ocenił(a) film na 9

film napewno nie jest dnem!!! jesli ktos siada przez telewizorem zeby sie zrelaksowac a nie doszukiwac sie rzeczy ktore juz kiedys widzial w filmie to to jest bardzo dobry film.... caly seans trzyma w napieciu i nie pozwala sie nudzic...jak dla mnie to jest jeden z najlepszych filmow gatunku.

ocenił(a) film na 3

Oglądam różne rodzaje filmów, nawet dramaty, melodramaty, S-F i inne. Nie jestem zaszufladkowany w jeden konkretny gatunek.
Niestety ten film naprawdę jest słaby i tandetny...
Vin Diesel gra w dobrych filmach, ale ten jakiś taki denny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones