PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 369
ocen
6,6 10 1 103369
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

Film z motywami spotykanymi już w innych filmach. Nic zaskakującego. Jak dla mnie był po prostu nudny. Sama końcówka też powala na łopatki - w tym negatywnym znaczeniu.
Po prostu kolejny film z cyklu superhero, gdzie na jednego gościa nie ma mocnych. Jest w stanie zrobić wszystko i załatwić po paru typów naraz. Jakbym był młodym nastolatkiem (14lat) to pewnie by mi się spodobał. I tylko takiej grupie wiekowej polecam, dla reszty SZKODA CZASU!

artur_r0

Wiesz...z twoimi argumentami się zgadzam w zupełności, jednakże żaden z nicz nie czyni tego filmu złym...jest to po prostu jeden z TYCH filmów które najlepiej ogląda się przy pace chipsów i zgrzewce coli :). Musisz zrozumieć drogi kolego Filmwebowiczu że takie lekko głupkowate, czysto rozrywkowe filmy też są potrzebne. Ja temu filmowi daję 10/10 za to czym JEST a nie za to czym chciałbym żeby był ;).

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
artur_r0

Przez pierwsze 15 min kiedy jeszcze miałem wrażenie że zrobili ten film na poważnie myslałem że to totalne gówno. Ale to przecież parodia, te gangstersko filozoficzne teksty i zajebiście przesadzona każda akcja. Przez reszte filmu strasznie się uśmiałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones