PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 369
ocen
6,6 10 1 103369
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

Nie jestem entuzjastą Bonda ale, przyjmując, że Bond z założenia ma być nieco przesadzony, jestem w stanie go strawić i oglądać z przyjemnością. ”xXx” zaoferował mi zbyt dużo przesady - połączenie Bonda z Armaggedonem. Zdaję sobie sprawę, że jest to film skierowany dla ludzi, którzy skupiają się na efektach i rajcuje ich ogień i wybuchy. Ale mnie od tych wybuchów oczy bolały. Poza tym fabularnie był słaby. Vin Diesel mnie nie przekonał, znacznie bardziej pasował mi w ”Szybkich i wściekłych”. W zasadzie z całego filmu najbardziej podobały mi się praskie widoczki. Przyjemnie było oglądać miejsca, które zwiedzałem. Zdecydowałem się obejrzeć ”xXx” bo był emitowany przez Polsat w prime-timie. Zastanawiam się czy warto poświęcać 2 godziny z okładem na reklamy na każdego gniota, którego Polsat czy TVN raczy wyświetlić. 4/10

ocenił(a) film na 5
galladorn

Mam podobne odczucia, film to typowy średniak nastawiony na efekciarstwo. Dodam jeszcze, ze ścieżka dźwiękowa jest naprawdę niezła, zwłaszcza wejściowy kawałek Rammsteina, gra aktorska przyzwoita, ale to znacznie za mało by zachwycić widza.

ocenił(a) film na 4
Debesciak

budżety współczesnych filmów, zwłaszcza hollywoodzkich, sprawiają, że dobrą realizację (muzyka, montaż, zdjęcia, charakteryzację) postrzegamy jako oczywistość. Przyzwoite aktorstwo (W "Szybkich i wściekłych Vin Diesel mi bardzo odpowiadał) również. Każdy widz ma inne oczekiwania - ja w większym stopniu zwracam uwagę na fabułę, scenariusz. Dlatego bardziej od tych współczesnych odpowiadają mi filmy akcji z lat 70-tych, które bronią się same a nie dzięki wpompowanej technice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones