Asia Argento

Asia Aria Anna Maria Vittoria Rossa Argento

6,8
1 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Asia Argento

pamiętam jak ogladałem z nią Królową Margot wtedy pomyslalem że to jest kobieta skazana na sukces, a tu prosze latka lecą sukcesu brak, niestety ...

kolgrim

Nie wiem czy sukces osiągnęła, jak to się w ogóle mierzy? ;) Tak czy siak po Królowej Margot zagrała w wielu dobrych filmach!!

tosh

ale wszystkie jej filmy przeszły bez echa niestety

kolgrim

Smieszna jestes, kobieta jest rezyserka, scenarzystka, producentka i pisarka, od czasu Krolowej Margot zagrala w ok. 40-tu filmach a ty piszesz ze nie osiagnela sukcesu? Chetnie zobacze sobie ciebie i twoje osiagniecia w wieku 30 lat. Z taka pusta glowka zycze powodzenia :D

sever

to że mam kobietę w avatarze nie oznacza że jestem kobietą to po pierwsze a po drugie nie ilosc sie liczy ale jakosc... chuck norris tez zagral w kilkudziesieciu filmach rezyserowal i pisal scenariusze co z tego skoro prawie wszystkie to dno
Argento jakos specjalnie sie nie wybija i tylko o to chodzi ale jesli miara jej sukcesu jest ilość to jasne zgadzam się z Tobą

użytkownik usunięty
kolgrim

To zależy, jaką kto ma definicję sukcesu. Dla mnie ona osiągnęła wiele, cenię ją za to i w pozytywnym słowa znaczeniu zazdroszczę.

kolgrim

ona jest bardziej aktorką charakterystyczna niż celebrytką

kolgrim

co ty za bzdury piszesz?argento nie interesuje sława celebrytki , widziałes jej filmy?to jest kino undergroundowe , gra czasami w szajsach typu xxx, land of the dead zeby kasiory troche wpadło , ale jej celem jest tworzenie filmów innych , kazdy w srodowisku filmowym zna asie argento i szanuje ją włąsnie za nieuleganie komercji.poza tym jest b.cenioną fotografką(?) (fotografem?)

bennyblanco

Faktycznie, zainteresowań ma od groma - reżyserka, scenarzystka, aktorka, pisarka, DJka, fotografka (nie wiem czy wszystko wymieniłam) ale powiedzmy sobie szczerze niestety nie we wszystkich dziedzinach daje sobie radę. Ale jest przecież tylko człowiekiem i ma prawo do błędów. Dobrze, że przynajmniej z gorszym lub lepszym skutkiem próbuje. Co do jej aktorstwa - poważna wada - ma bardzo nierówną formę. Potrafi zagrać świetnie (np. "Transylvania") po to by za chwilę wybrać rolę w filmie o ch.jowym scenariuszu i fatalnie zagrać. A i szczęścia do dobrych produkcji czasem jej brakuje (np. "Boarding Gate" wtf?!).

bennyblanco

dla mnie rola w xx to najlepsza rola w jej karierze, reszta rzeczywiście rozeszła sie bez echa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones