PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690720}

Boski Valentino

Rodolfo Valentino - La leggenda
6,2 278
ocen
6,2 10 1 278
Boski Valentino
powrót do forum serialu Boski Valentino

świetny

ocenił(a) serial na 8

w piatki o 20:20 leci na TVP1 :)) fantastyczny serial, przenosi w inny wymiar, ciekawa historia
no i ... najważniejsze.. GŁÓWNY BOHATER ;) ten Valentino jest naprawde boski ;))

ocenił(a) serial na 4
estrellamovies

leciał juz drugi odcinek? obejrzałam pierwszy ale nie pamiętam w jakim dniu tygodnia to było

ocenił(a) serial na 5
jutsynan

5.09.14-odc.1 i 12.09.14-odc.2

ocenił(a) serial na 8
jutsynan

dokładnie tak jak pisze wazka16.. w najblizszy piatek wyemituja 3 odcinek jak zawsze o 20:20 w TVP1

ocenił(a) serial na 4
estrellamovies

a znacie jakieś źródło gdzie można obejrzeć odc nr 2?

estrellamovies

Aktor grający Valentino nieziemsko piekny człowiek. Duży plus za oddanie klimatu tamtych czasów.

ocenił(a) serial na 8
Lady66

zgadzam się całkowicie!! ON JEST DOSŁOWNIE HIPNOTYZUJĄCY!! Pozdrawiam Panie które maja takie samo zdanie ;))

ocenił(a) serial na 9
estrellamovies

Za taniec z Nim oddamy wszystko ?:D

ocenił(a) serial na 8
maaarz

Ja też :) Szkoda tylko, że takie smutne zakończenie...

estrellamovies

A gdzie można online, lub ściągnąć ten serial* konkretnie 4 odcinek.

estrellamovies

aj, serial wspaniały! Aczkolwiek trochę zabawny, jak się zna biografię Rudego. Faktycznie luźno oparty.
Tak czy siak ogląda się mega przyjemnie - scena, kiedy polewa swoją gołą klatę wodą w odc. 1 wygrywa wszystko. :D To takie włoskie! :D
I ten aktor... prawdziwie hipnotyzujący, jak sam Rudi...

ocenił(a) serial na 9
emeela

Niestety nie wiem czy jest gdzies w necie...;(

No tak,genialnie zrobiony serial,nie ma co/!
Smutne,smutne,mógł jeszcze żyć i zadziwiać.;))

ocenił(a) serial na 5
emeela

Nie widzę nic zabawnego w tym,że serial biograficzny nie jest biograficzny.

wazka16

wyraźnie sygnalizowano, że to luźna interpretacja faktów. więc nie widzę problemu. ale ubawiłam się przednio.

estrellamovies

jeśli podoba Wam się aktor grający główną rolę to polecam 3 inne filmy z jego udziałem:

1. Róża i krew (Il Sangue e la rosa)
2. Saga sycylijska (L` Onore e il rispetto)
3. Adua i Giulia - Historia pewnej przyjaźni (I Colori della vita)

zwłaszcza Saga sycylijska jest mega świetnym seialem, a Gabriel Garko zagrał wspaniale, w pozostałych dwóch też był dobry.

Natomiast uważam, że w Boskim Valentino zagrał słabo, był badzo sztuczny,a mam porównanie z wyżej wymienionymi filmami.

Nie pasuje mu ani taniec, ani śpiew. Ostatnia scena beznadziejna w jego wykonaniu.


użytkownik usunięty
Seiya

Zgadzam się ze wszystkimi paniami, oj tak! Nie znalazłam co prawda serialu online, ale tu możecie drogie dziewoje pobrać Boskiego Rudiego. :) http://dodane.pl/folder/138800/Boski_Valentino_-_Rodolfo_Valentino_-_La_leggenda _Lektor_PL

A co do samej fabuły, no cóż faktycznie luźno oparta na biografii Valentino, ale mimo to uważam, że serial jest wart obejrzenia. :DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones